Camping de Muie
Camping de Muie contactgegevens
Nederlands
Deutsch
English
Nieuws Terug

Zondag 30 mei 2010. Alpe d'Huzes

Zondag 30 mei 2010. Alpe d'Huzes.

Op eerste Pinksterdag heeft Jan Mol voor de kantine de Alpe d'Huez beklommen. Je kon op een scherm zien wat Jan ziet als hij de Alpe d'Huez beklimt. Zijn fiets was aangesloten op een computer. Tijdens het beklimmen van de Alpe d'Huez moest Jan dus, afhankelijk van de hellings graad, zwaarder trappen. Hij heeft de afstand van 13,5 kilometer afgelegd in iets minder dan 1 uur en 15 minuten.

Dit heeft hij gedaan omdat hij dit jaar de Alpe d'Huez gaat beklimmen op de fiets voor de aktie Alpe d'Huzes. Zijn vrouw Els gaat hetzelfde doen maar dan te voet. Jan gaat dit jaar een poging doen om 4 keer te Alpe d'Huez te beklimmen en Els 2 keer. Camping de Muie wenst hun dan ook veel succes op 3 juni 2010.

Tijdens zijn demonstratie heeft Jan het bedrag van € 301,85 bij elkaar gefietst waarvoor dank.

Alpe d'HuZes is het wielerevenement waarbij de deelnemers individueel of in teamverband minimaal zes maal op één dag de Alpe d'Huez beklimmen. Niet zomaar, maar om geld op te halen voor het Alpe d'HuZes onderzoeksfonds bij KWF Kankerbestrijding. De eerste editie van de actie in 2006 zorgde al voor een opbrengst van ruim 370.000 euro. In 2007 fietsten we meer dan 1 miljoen euro bij elkaar. In 2008 werd het recordbedrag van ruim 3,6 miljoen euro opgehaald en in 2009 bijna 6 miljoen.

De Stichting Alpe d'HuZes hanteert een strikt anti-strijkstokbeleid: alle giften gaan voor 100% naar ons onderzoeksfonds. Afgelopen jaren werd met dit geld het onderzoeks- en revalidatieprogramma A-CaRe gestart, waarmee kankerpatiënten beter en sneller kunnen herstellen. Een belangrijk en uniek onderzoek dat revalidatie voor alle kankerpatiënten binnen handbereik moet brengen.

Wil je meer weten over deze aktie kijk dan op www.opgevenisgeenoptie.nl/
 

Draadloos internet
Recron
Oosterschelde Campings
Samenwerkende Recreatie Tholen
Design & Realisatie Holiday Media
© 2009 Camping De Muie
Deze site is mogelijk gemaakt met steun van de Europese Unie